€5 000 €4 500

2005 Mercedes-Benz A 200 Automatik Dizel / Naftë

Detajet e makinës
Gjendja Të përdorura
Lloji Sedan
Marka Mercedes-Benz
Modeli A 200
Kilometrazha 240 000
Lloji i karburantit Dizel / Naftë
Targa Shqiptare
Motorri N/A
Viti 2005
Transmetimi Automatik
Gomat N/A
Ngjyra e jashtme E kuqe
Ngjyra e brendshme N/A
Karakteristika
 • Kondicioner
 • AM / FM Stereo
 • Paisje zëri/ Kasetofon
 • CD (një disk)
 • Airbag për shoferin
 • Airbag për pasagjerin
 • Dritat e mjegullës
 • Airbag anësor
 • Fob kyç / Keyless entry
 • Brendi prej lëkure
 • Dritare elektonike
 • Fshirëse e dritares së pasme
 • Paisje shkrirëse në dritaren e pasme

Makina eshte ne gjendje te mire motorrike letra te paguara deri ne nentor makina eshte e perdorur shum pak dhe e mbajtur mire