Me Marrveshje

A Class 170 benzin gaz 2005

Detajet e makinës
Gjendja Të përdorura
Lloji Univerzal
Marka Mercedes-Benz
Modeli A 170
Kilometrazha 150 000
Lloji i karburantit LPG
Targa Shqiptare
Motorri N/A
Viti 2005
Transmetimi Manual
Gomat N/A
Ngjyra e jashtme Blu
Ngjyra e brendshme N/A

A Class 170 Benzin+Gaz e sapo targuar ,gazin e ka me 3 vite garanci i cili ka kushtuar 600€ ,ne gjendje perfekte motorrin e ka Euro4 me zinxhir makina ka 4 goma te reja abs airebag cd player pasqyra me palosje dhe elektrike xhama elektrik komand timon 150 mij kilometra origjinale esht blere ne konçesionar mercedezi tapiceri e vecante bezh lekure