€2 400

2003 Mercedes-Benz A 170 Manual Dizel / Naftë

Detajet e makinës
Gjendja Të përdorura
Lloji Hatchback
Marka Mercedes-Benz
Modeli A 170
Kilometrazha 190 000
Lloji i karburantit Dizel / Naftë
Targa Shqiptare
Motorri N/A
Viti 2003
Transmetimi Manual
Gomat N/A
Ngjyra e jashtme E bardhë
Ngjyra e brendshme N/A

shitet okazion mercedes benz a class versioni lungo..viti 2003 me letra te paguara .. goma dhe disqe te reja .. ne gjendje shum te mire motorrike dhe xhenerike .. me sherbime te sapo bera .. motorr 1.7 naft super ekonomike .. cmimi i diskutushem