Me Marrveshje

Super A class VP 2008 , Benzin +Gaz Perfekt

Detajet e makinës
Gjendja Të përdorura
Lloji Univerzal
Marka Mercedes-Benz
Modeli A 140
Kilometrazha 140 000
Lloji i karburantit LPG
Targa Të huaja
Motorri N/A
Viti 2008
Transmetimi Manual
Gomat N/A
Ngjyra e jashtme Bezh
Ngjyra e brendshme N/A

A140 benzin + gaz , kambio manuale , me dogan te paguar gati per targa , goma të reja sapo vëna , te gjitha sherbimet e sapo bera , gjendje perfekte gjithandej si brenda dhe jashte , impjant gazi origjinal , kondicioner etj . Mundesi pagese me keste .