€2 000

2000 Mercedes-Benz A 140 Manual Benzin

Detajet e makinës
Gjendja Të përdorura
Lloji Hatchback
Marka Mercedes-Benz
Modeli A 140
Kilometrazha 200 000
Lloji i karburantit Benzin
Targa Shqiptare
Motorri N/A
Viti 2000
Transmetimi Manual
Gomat N/A
Ngjyra e jashtme E zezë
Ngjyra e brendshme N/A

Mercedes Benz A Class 140 Benzine viti 2000 manuale me 208500 km.Me letra dhe siguracion te paguara deri ne tetor 2016. Kasetofon me CD, dritat ksenon , mbyllje me pult, disqe aluminit 16.Goma ne gjendje te mire, Kondicioner.Xhamat elektrik. Eshte ne gjendje shume te mire pune.Tani sapo i kam bere te gjitha pjeset gjenerike. Shitet per arsye bllokim patentet.Per me teper informacion te detajuar kontaktoni ne Cel: 069 446 4466.