€7 100

2005 Mercedes-Benz 270 Automatik Dizel / Naftë

Detajet e makinës
Gjendja Të përdorura
Lloji Hatchback
Marka Mercedes-Benz
Modeli 270
Kilometrazha 15 000
Lloji i karburantit Dizel / Naftë
Targa Shqiptare
Motorri N/A
Viti 2005
Transmetimi Automatik
Gomat N/A
Ngjyra e jashtme Gri
Ngjyra e brendshme N/A

Mercedez benc avangard Sedile – lekur origjinaleGjendja përfekte e mjetit si ana motorrike dhe mekanike Disqe origjinale te vetat Gomat gjendja shum të mirëÇmi 7100 euro OKAZION SHITET PËR ARSYE EMIGRIMI OKAZION.