€3 000

2008 Mazda 5 Manual Dizel / Naftë

Detajet e makinës
Gjendja Të përdorura
Lloji Minibus
Marka Mazda
Modeli 5
Kilometrazha 188
Lloji i karburantit Dizel / Naftë
Targa Shqiptare
Motorri 1998
Viti 2008
Transmetimi Manual
Gomat AWD
Ngjyra e jashtme Argjend
Ngjyra e brendshme E zezë
Karakteristika
 • Kondicioner
 • Kontroll shpejtësie
 • Mbyllje qendrore
 • AM / FM Stereo
 • CD (një disk)
 • MP3 (një disk)
 • Airbag për shoferin
 • Airbag për pasagjerin
 • Airbag anësor
 • Alarm
 • Dritat e mjegullës
 • Sistem antibllokues (ABS)
 • Sendilje me rregullim elektrik
 • Dritare elektonike
 • Dritare të ngjyrosura
 • Fshirëse e dritares së pasme
 • Paisje shkrirëse në dritaren e pasme
 • Sendilje e rreshtit të tretë

Mazda 5 ▶️ 6+1
Viti prodhimit 2008
Motorr 2.0 Diesel
Kambio Manuale
188.000 km
Sensor Parkimi , Xhama Te Zi Origjinale, Limitator Shpejtesie , Butona ne Timon etj
Makina eshte e sapoardhur me dogane te paguar
Makines i jane bere te gjitha sherbimet e nevojshme dhe eshte ne gjendje te shkelqyer e gatshme per cdo prove .
Per me shume info ⏬
Cel : 069 69 49 680
Email 📧 : auto.saluti2017@gmail.com