Dymije e pesqind euro

1998 Mazda 3 Manual Benzin

Detajet e makinës
Gjendja Të përdorura
Lloji Hatchback
Marka Mazda
Modeli 3
Kilometrazha 180 000
Lloji i karburantit Benzin
Targa Shqiptare
Motorri 2000 cc
Viti 1998
Transmetimi Manual
Gomat FWD
Ngjyra e jashtme Ar
Ngjyra e brendshme Bezh
Karakteristika
  • Mbyllje qendrore
  • AM / FM Stereo
  • Alarm
  • Sendilje sportive
  • Fshirëse e dritares së pasme
  • Sendilje e rreshtit të tretë

Shitet kamoincine mazda vetshkarkuese dopio gome.Ne gjendje shume te mire motorike dhe xhenerike,makina ka pjese japoneze dhe eshte shume e fort.Mund ta provoni dhe ta shikoni ku te deshironi ju.Shitet ose nderrohet me fuoristrade.Cmimi i diskutueshem pasi te shikohet makina