€26 000 €23 000

2013 Land Rover Range Rover Evoque Automatik Dizel / Naftë

Detajet e makinës
Gjendja Të përdorura
Lloji SUV
Marka Land Rover
Modeli Range Rover Evoque
Kilometrazha 198 000
Lloji i karburantit Dizel / Naftë
Targa Shqiptare
Motorri 2200
Viti 2013
Transmetimi Automatik
Gomat N/A
Ngjyra e jashtme E zezë
Ngjyra e brendshme Tjetër
Karakteristika
 • Kondicioner
 • Sistem i navigimit GPS
 • Kontroll shpejtësie
 • Mbyllje qendrore
 • Telefon automjeti
 • Raft drejtues
 • AM / FM Stereo
 • Paisje zëri/ Kasetofon
 • CD (një disk)
 • MP3 (një disk)
 • DVD sistem
 • Airbag për shoferin
 • Airbag për pasagjerin
 • Airbag anësor
 • Alarm
 • Dritat e mjegullës
 • Sistem antibllokues (ABS)
 • Fob kyç / Keyless entry
 • Sendilje me rregullim elektrik
 • Brendi prej lëkure
 • Sendilje sportive
 • Dritare elektonike
 • Fshirëse e dritares së pasme
 • Dritare të ngjyrosura
 • Çati panoramike /Moonroof-Sunroof

Makina e blere ne gjermani dhe e perdorur atje pasi jetoj atje te gjitha serviset ne kohe dhe te bera ne range rover .se fundmi i eshte bere dhe servisi i madh .eshte versioni black edition full opsion . Eshte ne super gjendje dhe me klm e veta mund ta kontrolloni ku te doni