€4 500 €4 000

Land Rover Freelander

Detajet e makinës
Gjendja Të përdorura
Lloji SUV
Marka Land Rover
Modeli Freelander
Kilometrazha 200 000
Lloji i karburantit Dizel / Naftë
Targa Shqiptare
Motorri N/A
Viti 2004
Transmetimi Manual
Gomat N/A
Ngjyra e jashtme Gri
Ngjyra e brendshme N/A

Shitet Land Rover Freelander TD4 Motori 2.0 nafteKamjo manualeNgjyra griDisqe 16 Goma 80%230.000km origjinale6 airbagSrsEsp4x42 celsa origjinale Kasetofon origjinal Baxho xhamiLetra dhe siguracion mini kasko deri ne korik 2020Makina eshte ne gjendje shume te mire motorike , xhenerike dhe estetike. Shitet per arsye mos perdorimi.Cmimi i diskutueshem.