€4 900 €4 500

Okazion Lancia Musa Automatike 1.3 Nafte Zvicrra

Detajet e makinës
Gjendja Të përdorura
Lloji Hatchback
Marka Lancia
Modeli MUSA
Kilometrazha 150 000
Lloji i karburantit Dizel / Naftë
Targa Shqiptare
Motorri N/A
Viti 2007
Transmetimi Automatik
Gomat N/A
Ngjyra e jashtme E zezë
Ngjyra e brendshme N/A

Shitet Lancia Musa modeli Platin full extra dhjetor 2006. Motorri 1.3 multijet nafte me zinxhir.Makina eshte ne super gjendje me 150000 km me liber sherbimesh e ardhur nga Zvicrra. Makina disponon 🔹Sedilje 100% lekure🔹Timon city ( e leviz me nje gisht)🔹 Klima bi zone 🔹Navi te madh Magneti Marelli, mund te perdoret dhe me karte telefoni, i ka te gjitha extrat bluetooth mp3 dhe bagazhier me 10 cd mbrapa🔹Panorama lart ku pjesa perpara hapet e gjitha🔹Xhama te zinj origjinal mbrapa🔹Sensor parkimi origjinal mbrapa, drita led etjMakina ka disqet origjinale 15 me goma te reja. Konsumi 4L/ 100 ne autostrade dhe 5L ne qytet.Makina eshte e gatshme per cfaredolloj prove tek mekaniku juaj i besuar. Ofrohet mundesia te blihet dhe me keste.