€2 000

2002 Lada Niva Manual Benzin

Detajet e makinës
Gjendja Të përdorura
Lloji Hatchback
Marka Lada
Modeli Niva
Kilometrazha 110 000
Lloji i karburantit Benzin
Targa Kosovare
Motorri N/A
Viti 2002
Transmetimi Manual
Gomat N/A
Ngjyra e jashtme E zezë
Ngjyra e brendshme N/A

Shitet Lada Niva në gjendje shum të mir teknike është e gatshme për gjdo lloj sprove në off roadViti 2002 kilometrat 119.000 regjistrim nuk ka po i ka dokumentat vetëm një her që u regjistru dhe si e di un nuk regjistrohet maa…Bllokada punon super + speriod 5+1 shpejtsi manual