€900 €1 100

1991 Lada Niva Manual LPG

Detajet e makinës
Gjendja Të përdorura
Lloji SUV
Marka Lada
Modeli Niva
Kilometrazha 150 000
Lloji i karburantit LPG
Targa Shqiptare
Motorri N/A
Viti 1991
Transmetimi Manual
Gomat N/A
Ngjyra e jashtme E bardhë
Ngjyra e brendshme N/A

Shes makine lada niva fuoristrade 4x4Viti 1991Impjant gazi te montuar jasht shqiperiseMe xham siper dhe kosh per transport mallrashShume e fort dhe mekanike si makine per nje qe mer vesh nga makinatKa edhe rreth 800 mi lek pjes plus pasi i jan blere nje makine tjeterMe dy dyerSerdiljet e para i ka te reja foristrade mitsubishi mbrapa te vetatBoja esht pak e demtuarEsht makine per pune me pak fjale ne zonat maloreNuk i jan prer taksat qe nga 2013Ashtu sic esht shitet 1100 euro me gjitha pjeset shtese qe i cilesova me lartkontakt..: astritzefi88@gmail.com