€750

2009 Lada Forma Manual Benzin

Detajet e makinës
Gjendja Të përdorura
Lloji Univerzal
Marka Lada
Modeli Forma
Kilometrazha 350 000
Lloji i karburantit Benzin
Targa Shqiptare
Motorri N/A
Viti 2009
Transmetimi Manual
Gomat N/A
Ngjyra e jashtme Gri
Ngjyra e brendshme N/A

hi;  ne kemi lloje dhe forma të ndryshme të kontejnerëve me çmime të përballueshme dhe të arritshme për të gjithë. për më shumë informacion, ju lutemi na kontaktoni në: companycontainer@gmail.com ose në +33 602 63 28 79