€2 700 €2 800

KIA PICANTO 1.0 BENZINE + GAZ

Detajet e makinës
Gjendja Të përdorura
Lloji Hatchback
Marka Kia
Modeli Picanto
Kilometrazha 140 000
Lloji i karburantit LPG
Targa Shqiptare
Motorri N/A
Viti 2005
Transmetimi Manual
Gomat N/A
Ngjyra e jashtme E verdhe
Ngjyra e brendshme N/A

Kia Picanto 1.0 benzine + Gaz, kamio manuale, me kondicioner, ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike. Me te gjitha sherbimet e kryera si , rrypi i fazes + guzhinjete + pulexho kollodoku + gominat e valvolave + bateri te re + kit kandele iridium. Taksa, siguracion dhe kolaudim te sapo prera, deri ne Qershor 2019.