€4 500 €4 500

Jaguar X-Type 2.5 benxin gaz kamje automatike -02

Detajet e makinës
Gjendja Të përdorura
Lloji Sedan
Marka Jaguar
Modeli X-Type
Kilometrazha 20 000
Lloji i karburantit LPG
Targa Shqiptare
Motorri N/A
Viti 2002
Transmetimi Automatik
Gomat N/A
Ngjyra e jashtme E gjelbër
Ngjyra e brendshme N/A

Makina po ben 12 muaj qe ka arrdhur ne shqiperi letrat per nje vit tani te rinovuara, eshte me letra te bera dhe te gjitha sherbimet te bera tani ne gushte me vaje, filtra, vaj kamje… ipjant gazi i ber ne itali shkruajtur dhe ne librez, impjanti gaz eshe i cilsis se pare LANDI RENZO , bombla eshte montuar te vendi i gomes rezerv(50L)… Makinen e perdor babi…(SKA ASNJE PROBLEM ME KAMJEN, SE SHUME VETA PYESIN A KA PROBLEM KAMJA, ME GARANCI, TRE VJET QE E KAM PERDORUR NE ITALI E NJE VIT NE SHQIPERI, FJAL PER KAMJEN KETU NE SHQIPERI PO DIGJOJ!!!) Eshte 4×4 ne gjendje shume te mir motorrike dhe te jashtme dhe pjesa e brendshme eshte ne lekur bezh dhe punim druri…makinen mund ta shikoni dhe ta provoni kur te doni, Cmimi i diskutushem mund te me kontaktoni kur te doni.