€15 500

FORD KUGA, VITI 2014, AUTOMATIKE, MOTORR 2.0 NAFTE

Detajet e makinës
Gjendja Të përdorura
Lloji SUV
Marka Ford
Modeli Kuga
Kilometrazha 170 000
Lloji i karburantit Dizel / Naftë
Targa Të huaja
Motorri N/A
Viti 2014
Transmetimi Automatik
Gomat N/A
Ngjyra e jashtme Bezh
Ngjyra e brendshme N/A

Makina eshte e sapoardhur me dogane paguar, motorr 2.0 nafte, kambio automatike, 4X4, viti prodhimit 2014, klima, mbyllje qendrore, navigator, abs, esp, radio cd+tel+aux+usb etj, kompiuter bordi, pilot automat, tavan panoramik+baxha xhami, xhama te zinje origjinale, pasqyra me palosje, komanda ne timon, sensore parkimi para dhe mbrapa, kamera parkimi, dy celesa, bagazh hapje elektrike, liber sherbimi fordi etjKam edhe 90 makina te tjera te markave te ndryshme…Jam i gatshem per cfaredolloj prove kontrolli nga ana juaj..NA DUHEN DISA LIKE NE FACEBOOK.. FALEMINDERIThttps://www.facebook.com/AutoMixTirana