€3 700

2008 Ford Fusion Manual Dizel / Naftë

Detajet e makinës
Gjendja Të përdorura
Lloji Hatchback
Marka Ford
Modeli Fusion
Kilometrazha 173 000
Lloji i karburantit Dizel / Naftë
Targa Shqiptare
Motorri 1.4
Viti 2008
Transmetimi Manual
Gomat 4WD
Ngjyra e jashtme E zezë
Ngjyra e brendshme E zezë
Karakteristika
 • Kondicioner
 • Kontroll shpejtësie
 • Mbyllje qendrore
 • AM / FM Stereo
 • Paisje zëri/ Kasetofon
 • CD (një disk)
 • Airbag për shoferin
 • Airbag për pasagjerin
 • Airbag anësor
 • Alarm
 • Dritat e mjegullës
 • Sistem antibllokues (ABS)
 • Fob kyç / Keyless entry
 • Dritare elektonike

Ford Fusion 1.4 Nafte vitit 2008
170.000 km origjinale
Goma te reja + 4 goma bashk me disqe rezerve
Xhama te zinj origjinal
Ne gjendje shum te mir motorrike dhe estetike
Letra te sapo prera
Cmimi 3700€ (i diskutueshem)
Tel: 0692640063