€24 999 €18 300

2011 Ford Explorer Automatik Benzin

Detajet e makinës
Gjendja Të përdorura
Lloji SUV
Marka Ford
Modeli Explorer
Kilometrazha 130 000
Lloji i karburantit Benzin
Targa Shqiptare
Motorri N/A
Viti 2011
Transmetimi Automatik
Gomat N/A
Ngjyra e jashtme Gri
Ngjyra e brendshme N/A

Ford Explorer xlt. 4wd. Viti 2011. Motor 3.5 benzine. Kamjo automat. Ndriçimi bi kseno. Pilot automatik. Sensor parkimi dhe kamera ne retro. Goma te reja michelin. Dokumenta te paguara per nje vit. 130000 km. Cmimi 18300 euro.Adresa Tirane Kashar( km i 7dytesore ,perballe Brunes). Tel.0684000325 Alternative Auto