€7 700

2011 Ford C-Max Automatik Dizel / Naftë

Detajet e makinës
Gjendja Të përdorura
Lloji Hatchback
Marka Ford
Modeli C-Max
Kilometrazha 110 000
Lloji i karburantit Dizel / Naftë
Targa Të huaja
Motorri N/A
Viti 2011
Transmetimi Automatik
Gomat N/A
Ngjyra e jashtme Blu
Ngjyra e brendshme N/A

Shitet Ford C-Max, viti 2011, kambio automatike, 2.0 TDCI, 5 porta, ngjyrë bojëqielli perlë-shumë e bukur, kompjuter bordi, kasetofon origjinal radio/cd/navigator/telefon me komanda në timon, klima dixhitale, limitator shpejtësie, Start/Stop opsion, hapje te dyerve me prekje, 8 airbag, xhama-pasqyra elektrike, pasqyra me palosje, 119.000 km origjinale, sensorë parkimi para-prapa(fabrike), sensor drite dhe shiu, disqe origjinale çerkin lega 17″, gomat 90%, xhama të errët origjinalë, në gjendje perfekte motorrike-xhenerike, ekonomike, 2 celësa, me doganë, e sapoardhur. Cmimi : 7700 Euro i padiskutueshëm. Cel. 0673894604.