€1 000

2003 Fiat Multipla Manual Dizel / Naftë

Detajet e makinës
Gjendja Të përdorura
Lloji Minibus
Marka Fiat
Modeli Multipla
Kilometrazha 200 000
Lloji i karburantit Dizel / Naftë
Targa Shqiptare
Motorri N/A
Viti 2003
Transmetimi Manual
Gomat N/A
Ngjyra e jashtme E gjelbër
Ngjyra e brendshme N/A

Shitet fiati1.9 nafte e 2003 taksa te prera .Ka nevoje per koalidim dhe siguracion. I eshte nderruar motorri .Cmimi i diskutueshem.Mund te nderrohet dhe me makine tjeter ne te njejten vlere