€8 500

2005 Fiat Model tjetër Automatik Dizel / Naftë

Detajet e makinës
Gjendja Të përdorura
Lloji Univerzal
Marka Fiat
Modeli Model tjetër
Kilometrazha 280 000
Lloji i karburantit Dizel / Naftë
Targa Shqiptare
Motorri 3.0
Viti 2005
Transmetimi Automatik
Gomat FWD
Ngjyra e jashtme E bardhë
Ngjyra e brendshme N/A

Shitet Iveko Daily, 3.0 nafte e vitit 2005, ne gjendje shume te mire motorrike, xhenerike dhe estetike, sherbimet e bera gjithmione ne kohe, cmimi 8500 Euro, per me shume info kontaktoni ne nr:+355682000652