€3 500 €3 700

2009 Fiat Grande Punto Manual LPG

Detajet e makinës
Gjendja Të përdorura
Lloji Hatchback
Marka Fiat
Modeli Grande Punto
Kilometrazha 200 000
Lloji i karburantit LPG
Targa Shqiptare
Motorri N/A
Viti 2009
Transmetimi Manual
Gomat N/A
Ngjyra e jashtme E kuqe
Ngjyra e brendshme N/A

Shitet Fiat Grande Punto,Viti 2010 e ardhur nga Zvicra ne Tetor 2019.Makina eshte motorr 1.4cc motor i thjeshte 8 valvula,komanda ne timon,city drive etj .Disponon targa shqiptare dhe letrat deri ne shtator 2021.Automjeti eshte me goma te reja dhe ne gjendje perfekte si nga ana motorrike dhe nga pamja e jashtme.E gatshme per cdo lloj prove,me liber sherbimesh.Jane bere te gjitha sherbimet vaj filtra ferrota kit faze,Nuk ka nevoj per asgje.Se fundmi eshte vendosur impianti i gazit STAG me 2 vite garanci.CMIMI I DISKUTUESHEM PASI TE SHIKOHET MAKINA.