Me Marrveshje

OKAZION:DAIHATSU TERIOS 4WD 1.5 BENZIN-GAZ VITI 07

Detajet e makinës
Gjendja Të përdorura
Lloji SUV
Marka Daihatsu
Modeli Terios
Kilometrazha 190 000
Lloji i karburantit LPG
Targa Të huaja
Motorri N/A
Viti 2007
Transmetimi Manual
Gomat N/A
Ngjyra e jashtme E zezë
Ngjyra e brendshme N/A

DAIHATSU TERIOS 4WD 1.5 BENZIN-GAZ 4X4 ESA PO ARDHUR NGA ITALIA TARGAT TE SA PO PRERA SIGURACION KUALODIM TAKSAT TE GJITHA PERFEKT SHUM EKONOMIKE , ME IMPIANT GAZI TE MONTUAR NGA FABRIKA DISQE ALUMINI GOMA TE REJA KONDICIONER KLIMA NAVIGATOR DRITAT X-SENO SISTEM ANTI RRESHKITJE TE GJITHA SHERBIMET E BERA ME LIBER SHERBIMI, MAKINA KA PASUR VETEM NJE PRONARE, ESHT E MBAJTUR SHUM MIRE SI NGA JASHT DHE NGA BRENDA NGA ANA ESTETIKE XHINERIKE DHE MOTORIKE ESHT PERFEKT PER ME SHUM KONTAKTONI NE TELE…0699751522