Me Marrveshje

BMW X5

Detajet e makinës
Gjendja Të përdorura
Lloji Univerzal
Marka BMW
Modeli X5
Kilometrazha 90 000
Lloji i karburantit Benzin
Targa Shqiptare
Motorri N/A
Viti 2012
Transmetimi Automatik
Gomat N/A
Ngjyra e jashtme E bardhë
Ngjyra e brendshme N/A

MOTORR 300 CC BENZINE , KAMBIO AUTOMATIKE 9G , KOMPLET PANORAM LART , SALLON SH I PASTËR LËKURE BEZH , NAVI I MADH , TV , DVD , TEL BORDI , SENSOR PARKIMI , KAMERA PARKIMI , KLIMA DIGITALE BI ZONA PARA DHE MBRAPA DRITA KSENON BI KSENON FABRIKE , SISTEM LED INTELIGJENT , SISTEM ALARMI NGA FABRIKA , MAKINE DHE FAMILJARE DHE SPORT , MUND TE BEHET DHE 7 VENDE I KA SENDILET , NE LETRA ESHTE 5+1 PA TAKSA LUKSI DHE SHTESE , TE GJITHA LETRAT E PAGUARA , MAKINE E PASTER SI MOTORRIKE XHENERIKE DHE ESTETIKE , TE GJITHA SHERBIMET E BERA BE KOHE , FULL EXTRA NUK I MUNGON ASGJE , ME SH PAK KM ORIGJINALE , DISQE SPORT DHE GOMA TE REJA , SUPER MAKINE , MAKINA PERDOREJ VETEM PER FAMILJE , SHITET PER ARSYE MOS PERDORIMI , MUND TA KONTROLLONI KU DHE SI TE DONI TEK MEKANIKU JUAJ I BESUAR, PER ÇDO INFO MOS HEZITONI +355692812730 , JU MIREPRESIM DHE FALEMINDERIT .