€10 600

#shitur# BMW 730 Li 2011 / Full option

Detajet e makinës
Gjendja Të përdorura
Lloji Sedan
Marka BMW
Modeli 730
Kilometrazha 140 000
Lloji i karburantit Benzin
Targa Të huaja
Motorri N/A
Viti 2011
Transmetimi Steptronic / Tiptronic
Gomat N/A
Ngjyra e jashtme E zezë
Ngjyra e brendshme N/A

Seria 7 Li ne gjendje perfekte. 145 mij KMFull options!!Navi, camera, Baxho etj.Makina ndodhet ne Dubai. Niset per Durres kundrejt porosise.Dubai Cars Albania operon ne Dubai dhe Tirane. Importojme ne Shqiperi makina me porosi te cdo marke dhe viti. Makina okazion nga Dubai direkt tek klienti me kosto minimale.Per me teper na kontaktoni