Me Marrveshje

2009 BMW 630 Automatik Benzin

Detajet e makinës
Gjendja Të përdorura
Lloji Kupe
Marka BMW
Modeli 630
Kilometrazha 110 000
Lloji i karburantit Benzin
Targa Kosovare
Motorri N/A
Viti 2009
Transmetimi Automatik
Gomat N/A
Ngjyra e jashtme E zezë
Ngjyra e brendshme N/A

RENT A CAR Dardania +38345880888 / 045880888Rent a Car Dardania Leshoj vetura me qira te llojeve te ndryshme per me shum mund te na kontaktoni ne tel +38345880888 / 045880888RENT A CAR Dardania gjindet ne hyrje te prishtines ne dragodan te rrethi TE ISMETI dhe ne Airoport te prishtinesë Rent a Car Dardania / Vetura me Qera / Qmimi fillestar prej 19.99Përfitoni nga ofertat më të mira duke filluar vetëm prej 19.99 € 24/HMos shpenzoni më tepërRent A car ” Dardania ” gjithmonë zgjedhja më e mirë#Veturat tona i plotesojn deshirat tuaja#Te sigurta per ju dhe familjet tuaja#24 Ore Assistenc , Free kmm#Gjithmone sherbimet me te mira per ju #Nxitoni dhe rezervoni nese deshironi te kurseni dhe ti kaloni pushimet tuaja sa me mire#Ju garantojmë cilësi dhe siguri.Info dhe rezervime +38345880888 / 045880888