€18 500

2011 BMW 530 Automatik Dizel / Naftë

Detajet e makinës
Gjendja Të përdorura
Lloji Sedan
Marka BMW
Modeli 530
Kilometrazha 189 210
Lloji i karburantit Dizel / Naftë
Targa Shqiptare
Motorri 2993cc
Viti 2011
Transmetimi Automatik
Gomat 4WD
Ngjyra e jashtme Gri
Ngjyra e brendshme Tjetër
Karakteristika
 • Kondicioner
 • Sistem i navigimit GPS
 • Kontroll shpejtësie
 • Mbyllje qendrore
 • Telefon automjeti
 • Raft drejtues
 • AM / FM Stereo
 • Paisje zëri/ Kasetofon
 • CD (një disk)
 • CD (më tepër disqe)
 • MP3 (një disk)
 • DVD sistem
 • Airbag për shoferin
 • Airbag për pasagjerin
 • Airbag anësor
 • Alarm
 • Sistem antibllokues (ABS)
 • Dritat e mjegullës
 • Sendilje me rregullim elektrik
 • Brendi prej lëkure
 • Dritare elektonike
 • Dritare të ngjyrosura
 • Fshirëse e dritares së pasme
 • Paisje shkrirëse në dritaren e pasme
 • Fob kyç / Keyless entry

Shitet BMW 530d GT xdrive , viti i prodhimit Dhjetor 2010 , makina eshte ne gjendje te shkelqyer , sherbimet i jane kryer te gjitha ne kohe ,sapo i eshte bere sherbim kapital : nderrim tamburosh dhe ferrota ATE , nderrim Alkoli Frenash ,POMPE UJI , GOMINA DIFERENCIALI , GOMINA RIDOTO ETJ , VAJI I KAMBIOS ,VAJI DIFERENCIALIT, VAJI RIDOTOS ETJ . Makina eshte ne gjendje perfekte . Disponon keto opsione : sallon lekure i bardhe , rimeso druri premium me reliev ,blind spot assist (trekendsha ne pasqyre ) , lane assist (te njofton automatikisht makina kur fillon te dalesh nga rruga ) , SOS assist , xhamat e pasem te erresuar me leje , klima ne 4 zona .etj
Per me shume informacion kontaktoni :0674737509