€5 800

2004 BMW 530 Automatik Dizel / Naftë

Detajet e makinës
Gjendja Të përdorura
Lloji Sedan
Marka BMW
Modeli 530
Kilometrazha 20 000
Lloji i karburantit Dizel / Naftë
Targa Kosovare
Motorri N/A
Viti 2004
Transmetimi Automatik
Gomat N/A
Ngjyra e jashtme Gri
Ngjyra e brendshme N/A

. BMW E60 530D Automatik Tiptronik 6 Shpejsi E Doganuar .Posedon . Klimatronik , Navigacion me Ekran te madh Cd dhe DVD , , Pasqyre Elektronike , Senzora te Parkingut para dhe Mrapa , Senzor te shiut , Drita Xenon te gjata dhe te shkurta , Tempomat , Mbyllje qendrore Elektronike , Gjama elektronik , Ne Gjendje shum te mire . +38349694444 232 mij te kaluar