€16 800

2010 Audi Q5 Automatik Dizel / Naftë

Detajet e makinës
Gjendja Të përdorura
Lloji SUV
Marka Audi
Modeli Q5
Kilometrazha 180 000
Lloji i karburantit Dizel / Naftë
Targa Shqiptare
Motorri 3.0
Viti 2010
Transmetimi Automatik
Gomat AWD
Ngjyra e jashtme Gri
Ngjyra e brendshme E zezë
Karakteristika
 • Kondicioner
 • Sistem i navigimit GPS
 • Kontroll shpejtësie
 • Mbyllje qendrore
 • Raft drejtues
 • AM / FM Stereo
 • Telefon automjeti
 • Paisje zëri/ Kasetofon
 • CD (një disk)
 • DVD sistem
 • MP3 (një disk)
 • CD (më tepër disqe)
 • Airbag për shoferin
 • Airbag për pasagjerin
 • Airbag anësor
 • Dritat e mjegullës
 • Sistem antibllokues (ABS)
 • Fob kyç / Keyless entry
 • Sendilje me rregullim elektrik
 • Sendilje sportive
 • Brendi prej lëkure
 • Dritare elektonike
 • Dritare të ngjyrosura
 • Fshirëse e dritares së pasme
 • Paisje shkrirëse në dritaren e pasme
 • Rrota aliazhi

Audi Q5 3.0 diesel 4×4 , kilometrat reale 184000, me liber sherbimi , 1 vit e ardhur nga zvicra, sensore parkimi, dritash, shiu ,navigator, dritat bikseno, led para dhe pas , xhamat e pasem te erret.Goma dimri michelin, goma vere good year gati te reja. Gjendja shume e mire . Letrat sapo prere e perfshire dhe kasko .