€5 490

2007 Audi A3 Automatik Dizel / Naftë

Detajet e makinës
Gjendja Të përdorura
Lloji Hatchback
Marka Audi
Modeli A3
Kilometrazha 120 000
Lloji i karburantit Dizel / Naftë
Targa Shqiptare
Motorri 2.0
Viti 2007
Transmetimi Automatik
Gomat AWD
Ngjyra e jashtme Gri
Ngjyra e brendshme Gri
Karakteristika
 • Kondicioner
 • Sistem i navigimit GPS
 • AM / FM Stereo
 • CD (një disk)
 • Paisje zëri/ Kasetofon
 • CD (më tepër disqe)
 • MP3 (një disk)
 • DVD sistem
 • Airbag për shoferin
 • Airbag për pasagjerin
 • Airbag anësor
 • Dritat e mjegullës
 • Sistem antibllokues (ABS)

Audi A3 – 2.0 Diesel 140 cv, sportback 🏎

-Vit prodhimi 2007 ✅
-120.000 km ✅
-Automatike✅
-Me dogan te paguar✅
-E sapo ardhur, gati per targa✅
-Sherbimet e bera,ne gjendje te mire motorrike dhe xhenerike✅
-Sensore parkimi✅
-Tapiceri(cope)sport
-Goma 80%✅

Cmimi: 5490€ I diskutueshem✅🤝✍🏻

cel : 0674897814
cel : 0692933169