€4 700 €4 700

AUDI A3 2.0 TDI 2007

Detajet e makinës
Gjendja Të përdorura
Lloji Sedan
Marka Audi
Modeli A3
Kilometrazha 140 000
Lloji i karburantit Dizel / Naftë
Targa Të huaja
Motorri N/A
Viti 2007
Transmetimi Manual
Gomat N/A
Ngjyra e jashtme E zezë
Ngjyra e brendshme N/A

shitet Audi A3 i sa po ardhur nga Italia me dogane te paguar, i vitit 2007 me motorr 2.0 tdi nafte, kamje manuale 6 marsha, vaj dhe filtra te sa po ndrruar, rrypi i fazes i sa po ndrruar, goma te reja, gjendje motorrike dhe estetike shum te mir. Cmimi 4700 euro i diskutushem 0694538639