€5 000

2012 Alfa Romeo MiTo Manual Dizel / Naftë

Detajet e makinës
Gjendja Të përdorura
Lloji Kupe
Marka Alfa Romeo
Modeli MiTo
Kilometrazha 194
Lloji i karburantit Dizel / Naftë
Targa Shqiptare
Motorri 1600
Viti 2012
Transmetimi Manual
Gomat N/A
Ngjyra e jashtme E kuqe
Ngjyra e brendshme E zezë
Karakteristika
 • Kondicioner
 • Mbyllje qendrore
 • AM / FM Stereo
 • Paisje zëri/ Kasetofon
 • Telefon automjeti
 • CD (një disk)
 • MP3 (një disk)
 • DVD sistem
 • Airbag për shoferin
 • Airbag anësor
 • Airbag për pasagjerin
 • Sistem antibllokues (ABS)
 • Sendilje sportive
 • Dritare elektonike
 • Fshirëse e dritares së pasme
 • Sistem i navigimit GPS

Shitet : alfa romeo Mito 1.6 nafte me 120 hp Pershkrimi :kambio manuale 6+R 3 dhoje kontrolli DNA (dynamic , natyral, all weather). xhama elektrikdrita xexo bi xenon navi me touch aux bluetooth cd .Me te gjitha sherbimet e kryera ne koh voj filtra te sapo ndruara goma 80-90% te reja. Me 190 mi kilometra te vetat dal ne rrug n2012 .Makina sapo ka hyr ne shqipri me dogan te paguar hati per targa. Mjaft e shpejt ne rrug dhe teper ekonomike e pershtatshme per qytet Cmimi 5000€ esht i diskutueshem per me shum info kontaktoni ne numrin +355692290554 ose wts (‪+39 349 424 5164‬)