€8 700 €8 500

Alfa Giulietta 2.0 diesel Super !!!

Detajet e makinës
Gjendja Të përdorura
Lloji Sedan
Marka Alfa Romeo
Modeli Giulietta
Kilometrazha 75 000
Lloji i karburantit Dizel / Naftë
Targa Shqiptare
Motorri N/A
Viti 2012
Transmetimi Manual
Gomat N/A
Ngjyra e jashtme Gri
Ngjyra e brendshme N/A

Alfa Romeo Giulietta 2.0 diesel viti 2012 , km 107000 , Start&Stop, fenerë Bi-Xenon me autonivelues dhe larje , bluetooth, USB , kompiuter bordi , sejdile Quadrifoglio me ngrohje , 4 xhama elektrik, 2 çelësa, disqe alumini, klima automatike 2 zona para dhe mbrapa , pilot automatik, komanda në timon , sensor parkimi mbrapa, pasqyra që mbyllen dhe hapen, sensor shiu.Shërbimet:- gomat e reja të sapo vëna.- Vaj filtra origjinale Alfa Romeo .- Kit faze + pompë uji origjinale Alfa Romeo – rrip dinamo origjinale Alfa Romeo. – alkool frenash – antifrizë Ardhur nga Zvicra e sapo targuar.Makina është perfekte si e re , ska asnje shërbim për ti bërë , model full optional .Jo ndërrim.