€5 900 €5 800

Okazion..VW Touran 1.9 naft kambio. Automati 2008

Detajet e makinës
Gjendja Të përdorura
Lloji Univerzal
Marka VW Volkswagen
Modeli Touran
Kilometrazha 160 000
Lloji i karburantit Dizel / Naftë
Targa Të huaja
Motorri N/A
Viti 2008
Transmetimi Automatik
Gomat N/A
Ngjyra e jashtme Gri
Ngjyra e brendshme N/A

Super Okazion… Wolswagen Touran 1.9 naft viti 2008..kambio automatike… 162 mij kilometra..sensor parkim… Ne gjendje shume te mire motorike dhe xhenerike.. Me dogan gati per targa.. Cmimi pak i diskutushem..whatup Viber.. Adresa Tirane..