€5 500 €5 200

2007 VW Volkswagen Touran Automatik Dizel / Naftë

Detajet e makinës
Gjendja Të përdorura
Lloji Univerzal
Marka VW Volkswagen
Modeli Touran
Kilometrazha 200
Lloji i karburantit Dizel / Naftë
Targa Shqiptare
Motorri 2.0 Tdi
Viti 2007
Transmetimi Automatik
Gomat AWD
Ngjyra e jashtme Gri
Ngjyra e brendshme E zezë
Karakteristika
 • Kondicioner
 • Sistem i navigimit GPS
 • Kontroll shpejtësie
 • Mbyllje qendrore
 • Telefon automjeti
 • Raft drejtues
 • AM / FM Stereo
 • Paisje zëri/ Kasetofon
 • CD (një disk)
 • MP3 (një disk)
 • DVD sistem
 • Airbag për shoferin
 • Airbag për pasagjerin
 • Airbag anësor
 • Alarm
 • Dritat e mjegullës
 • Sistem antibllokues (ABS)
 • Dritare elektonike
 • Dritare të ngjyrosura
 • Fshirëse e dritares së pasme
 • Paisje shkrirëse në dritaren e pasme
 • Rrota aliazhi

VW TOURAN
🔶VITI I PRODHIMIT FUNDI i 2007
🔶KAMBIO AUTOMATIKE DSG
🔶MOTORR 2.0 NAFTE
🔶SENSORE SHIU+DRITE
🔶SENSORE PARKIMI PARA DHE MBRAPA
ORIGJINAL TE FABRIKES
🔶ASIST PARKING
🔶KAMERA PARKIMI
🔶XHAMA TE ERRET ORIGJINAL
🔶AIRBAG(SRS), ABS,BAS
🔶ESP( Sistem kundra rrëshqitjes)
🔶2 CELESA ME PULT
🔶1 CELES PER SOBE TE BRENDSHME
🔶PILOT AUTOMATIK
🔶KLIMA BIZONE
🔶SEDILJE ME NGROHJE
🔶FENERET ME LUPA
🔶VENDE 4+1
🔶NAVIGATOR ME EKRAN TE MADH 8 Inch
🔶CD-DVD PLAYER, MP4-MP5 PLAYER,VEND
PER 2 USB, KARTE MEMORIE
🔶4 XHAMAT ELEKTRIKE
🔶KOMPJUTER BORDI I SHFAQUR NE EKRAN
🔶DOKUMENTA TE RREGULLTA DERI NE
KORRIK 2021
CMIMI I 5200 Euro i DISKUTUESHEM
Cel:0694046670