€5 500 €4 000

Touran 2006 Automatik 1,9 naft

Detajet e makinës
Gjendja Të përdorura
Lloji SUV
Marka VW Volkswagen
Modeli Touran
Kilometrazha 200 000
Lloji i karburantit Dizel / Naftë
Targa Shqiptare
Motorri N/A
Viti 2006
Transmetimi Automatik
Gomat N/A
Ngjyra e jashtme Gri
Ngjyra e brendshme N/A

Shitet WV Touran 2006, naft 1.9 me kambio automatike DSG me 6 marsha. Ngjyr gri, sensor parkimi para-mbrapa, kasetofon origjinal me bagazhier me 6 cd, klima bizonal. E paster si jasht dhe brenda. Dokumenta deri ne fund te gushtit 2019. Te gjitha sherbimet e bera, makin ekonomike dhe familjare. Cmimi 4000 euro i padiskutueshem. 0672165083