Me Marrveshje

Okazion shitet toureg 5000 naft viti 2007 full ops

Detajet e makinës
Gjendja Të përdorura
Lloji SUV
Marka VW Volkswagen
Modeli Touareg
Kilometrazha 200 000
Lloji i karburantit Dizel / Naftë
Targa Shqiptare
Motorri N/A
Viti 2007
Transmetimi Automatik
Gomat N/A
Ngjyra e jashtme Gri
Ngjyra e brendshme N/A

Okazion shitet touareg 5000 naft viti 2007 full opsion marshat edhe te timoni sendile me masazh dhe shum full opsione te tiera te interesuarit te tel 0692590595 ju falemindertit