€4 000

2004 VW Volkswagen Touareg Manual Dizel / Naftë

Detajet e makinës
Gjendja Të përdorura
Lloji SUV
Marka VW Volkswagen
Modeli Touareg
Kilometrazha 200 000
Lloji i karburantit Dizel / Naftë
Targa Shqiptare
Motorri 2500 cc
Viti 2004
Transmetimi Manual
Gomat N/A
Ngjyra e jashtme Gri
Ngjyra e brendshme N/A
Karakteristika
 • Kondicioner
 • Mbyllje qendrore
 • CD (një disk)
 • Airbag për shoferin
 • Airbag për pasagjerin
 • Airbag anësor
 • Alarm
 • Dritat e mjegullës
 • Sistem antibllokues (ABS)
 • Fob kyç / Keyless entry
 • Dritare elektonike
 • Dritare të ngjyrosura
 • Fshirëse e dritares së pasme

Touareg per shitje, viti 2004, nafte, motorr 2.5 cc. Shitet per arsye mosperdorimi. Shitet me dokumenta te rregullta. Gomat 4 stinet 90% te reja te ardhura nga zvicra.Makine shume komode dhe e sigurte, modeli me ekonomik nga Tuareget. Per me shume info mos hezitoni te me kontaktoni.