€11 700 €11 700

VW Tiguan 1,9 automat 4 Montion

Detajet e makinës
Gjendja Të përdorura
Lloji SUV
Marka VW Volkswagen
Modeli Tiguan
Kilometrazha 140 000
Lloji i karburantit Dizel / Naftë
Targa Shqiptare
Motorri N/A
Viti 2009
Transmetimi Automatik
Gomat N/A
Ngjyra e jashtme E zezë
Ngjyra e brendshme N/A

Shitet Volkswagen Tiguan Viti 2009 ne gjendje te ideale pune. Makina ka 147 mije km, dhe eshte ne gjendje te shkelqyer. Makina disponon max e opsioneve, si : 4 montion (4×4), tavan xhami, sensor parkimi, kamjo automatike me 6 shpejtesi, navigacion, bluetooth, usb etj. Makines i jane paguar taksat dhe dekumentat shqiptare te cilat jan te vlefshme deri ne gusht te 2019. Gjthashtu makina ka siguracionin kasko. Per cdo gje me kontaktoni.