€8 500 €8 400

VOLKSWAGEN TIGUAN, 2009, AUTOMAT, 2.0 BENZINE

Detajet e makinës
Gjendja Të përdorura
Lloji SUV
Marka VW Volkswagen
Modeli Tiguan
Kilometrazha 190 000
Lloji i karburantit Benzin
Targa Shqiptare
Motorri N/A
Viti 2009
Transmetimi Automatik
Gomat N/A
Ngjyra e jashtme Gri
Ngjyra e brendshme N/A

Makina eshte ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike, motorr 2.0 TSI benzine, kambio automatike, viti prodhimit 2009, kondicioner, mbyllje qendrore, abs, esp, radio cd+tel, komanda ne timon, kompiuter bordi, dy celesa, pilot automat, xhama te zinje origjinale, dokumenta te paguara etj etjKam edhe 90 makina te tjera te markave te ndryshme…Jam i gatshem per cfaredolloj prove kontrolli nga ana juaj..NA DUHEN DISA LIKE NE FACEBOOK.. FALEMINDERIThttps://www.facebook.com/AutoMixTirana