€3 000

2006 VW Volkswagen Polo Manual Benzin

Detajet e makinës
Gjendja Të përdorura
Lloji Hatchback
Marka VW Volkswagen
Modeli Polo
Kilometrazha 106 000
Lloji i karburantit Benzin
Targa Shqiptare
Motorri N/A
Viti 2006
Transmetimi Manual
Gomat 4WD
Ngjyra e jashtme E kuqe
Ngjyra e brendshme E zezë
Karakteristika
 • Kondicioner
 • Kontroll shpejtësie
 • Mbyllje qendrore
 • AM / FM Stereo
 • Paisje zëri/ Kasetofon
 • CD (një disk)
 • CD (më tepër disqe)
 • Airbag për shoferin
 • Airbag për pasagjerin
 • Airbag anësor
 • Alarm
 • Dritat e mjegullës
 • Dritare elektonike
 • Fshirëse e dritares së pasme
 • Çati panoramike /Moonroof-Sunroof

Shitet VW Polo me shum pak KM dhe me te gjitha sherimet e kryera
E mbajtur ne menyre perfekte vetem nga nje person qekur eshte blere
per me shume kontaktoni ne nr: 0672033063
Cmimi 3000 euro