€7 500 €7 000

VW Volkswagen Phaeton

Detajet e makinës
Gjendja Të përdorura
Lloji Sedan
Marka VW Volkswagen
Modeli Phaeton
Kilometrazha 190 000
Lloji i karburantit LPG
Targa Shqiptare
Motorri N/A
Viti 2004
Transmetimi Automatik
Gomat N/A
Ngjyra e jashtme E zezë
Ngjyra e brendshme N/A

SHITET PAAETON 4.2BENZIN+GAZ “FULL OPSION” ME LETRA PER NJE VIT, MAKINA DISPONON: DISQJE 19 NGJYRE TE ZEZE,ME GOMA 80%. GJITHASHTU DISQE 18 NGJYRE GRI, PA GOMA. TAPICERI LEKURE SHUME TE PASTER SENDILE ME NGROHJE PARA DHE MBRAPA, ME TV NE KOKAT E SEDILEVE. TIMON DRURI COMAND NE TIMON,NAVIGATOR TE MADH,CLIMA DIXHITALE,SENSOR PARKIMI PARA DHE MBRAPA,SENSOR SHIU,PASQYRA ANTIVERBUSE. Makina eshte disponibile per cfardo lloje prove,