Me Marrveshje

2007 VW Volkswagen Passat Automatik Dizel / Naftë

Detajet e makinës
Gjendja Të përdorura
Lloji Hatchback
Marka VW Volkswagen
Modeli Passat
Kilometrazha 280 000
Lloji i karburantit Dizel / Naftë
Targa Shqiptare
Motorri 2.0
Viti 2007
Transmetimi Automatik
Gomat FWD
Ngjyra e jashtme E gjelbër
Ngjyra e brendshme Bezh
Karakteristika
 • Kondicioner
 • Kontroll shpejtësie
 • Mbyllje qendrore
 • AM / FM Stereo
 • Paisje zëri/ Kasetofon
 • CD (më tepër disqe)
 • DVD sistem
 • MP3 (një disk)
 • Airbag për shoferin
 • Airbag për pasagjerin
 • Airbag anësor
 • Alarm
 • Dritat e mjegullës
 • Sistem antibllokues (ABS)
 • Fob kyç / Keyless entry
 • Sendilje me rregullim elektrik
 • Fshirëse e dritares së pasme
 • Dritare elektonike

Mjeti ne gjendje shume te mire me te gjitha sherbimet e kryera dhe i gatshem per cdo prove. Me dy pale goma dimrore dhe verore te reja.