€6 400

VW PASSAT, VITI 2007, 2.0 NAFTE , AUTOMATIKE

Detajet e makinës
Gjendja Të përdorura
Lloji Sedan
Marka VW Volkswagen
Modeli Passat
Kilometrazha 180 000
Lloji i karburantit Dizel / Naftë
Targa Shqiptare
Motorri N/A
Viti 2007
Transmetimi Automatik
Gomat N/A
Ngjyra e jashtme Gri
Ngjyra e brendshme N/A

Makina eshte ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike, motorr 2.0 nafte, kambio automatike, viti prodhimit 11-2007, klima, mbyllje qendrore, abs, esp, radio me cd, kompiuter bordi, sensore parkimi para dhe mbrapa, sallon lekure+kamosh, ngrohje sedilesh, dokumenta te sapo paguara per nje vit, vaj filtra te nderruara etj etjKam edhe 90 makina te tjera te markave te ndryshme…Jam i gatshem per cfaredolloj prove kontrolli nga ana juaj..NA DUHEN DISA LIKE NE FACEBOOK.. FALEMINDERIThttps://www.facebook.com/AutoMixTirana