€5 500 €5 000

VW PASSAT, VITI 2006, AUTOMATIKE, MOTORR 2.0 NAFTE

Detajet e makinës
Gjendja Të përdorura
Lloji Sedan
Marka VW Volkswagen
Modeli Passat
Kilometrazha 190 000
Lloji i karburantit Dizel / Naftë
Targa Shqiptare
Motorri N/A
Viti 2006
Transmetimi Automatik
Gomat N/A
Ngjyra e jashtme Blu
Ngjyra e brendshme N/A

Makina eshte ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike, motorr 2.0 nafte, kambio automatike, viti prodhimit 2006, klima, navigator, mbyllje qendrore, abs, esp, radio cd+usb+aux, pilot automat, komanda ne timon, sensore parkimi para dhe mbrapa, sedile elektrike+ngrohje, drita xenon, etjDokumenta te paguara per nje vit.Kam edhe 90 makina te tjera te markave te ndryshme…Jam i gatshem per cfaredolloj prove kontrolli nga ana juaj..NA DUHEN DISA LIKE NE FACEBOOK.. FALEMINDERIThttps://www.facebook.com/AutoMixTirana