€3 000 €2 600

PASSAT--1.9 nafte--2003--AUTOMAT--Nga Gjermania!!!

Detajet e makinës
Gjendja Të përdorura
Lloji Sedan
Marka VW Volkswagen
Modeli Passat
Kilometrazha 170 000
Lloji i karburantit Dizel / Naftë
Targa Shqiptare
Motorri N/A
Viti 2003
Transmetimi Automatik
Gomat N/A
Ngjyra e jashtme Gri
Ngjyra e brendshme N/A

SHITET PASSAT NE GJENDJE SHUM TE MIRE MOTORRIKE DHE XHENERIKE. ME TE GJITHA DOKUMENTAT, E SAPO TARGUAR NE 28.02.2019. KAMBIO AUTOMATIKE TIP TRONIKE. 1.9-NAFTE, 2 ÇELESA ME KOMANDA NE TIMON, XHAMAT ELEKTRIKE, SALLON SHUM TE PASTER, GOMAT E REJA, MAKINA ESHTE NE GJENDJE SHUM TE MIRE SI JASHTE DHE BRENDA MUNDESI SHKEMBIMICMIM I DISKUTUESHEM