Me Marrveshje

2009 VW Volkswagen Jetta Manual Dizel / Naftë

Detajet e makinës
Gjendja Të përdorura
Lloji Sedan
Marka VW Volkswagen
Modeli Jetta
Kilometrazha 150 000
Lloji i karburantit Dizel / Naftë
Targa Kosovare
Motorri N/A
Viti 2009
Transmetimi Manual
Gomat N/A
Ngjyra e jashtme E zezë
Ngjyra e brendshme N/A

Rent a Car Dardania Vetura me Qera +38345880888 / 045880888RENT A CAR Dardania gjindet ne hyrje te prishtines ne dragodan te rrethi TE ISMETI dhe ne Airoport te prishtinesëRent a Car Dardania / Vetura me Qera / Qmimi fillestar prej 19.99 Përfitoni nga ofertat më të mira duke filluar vetëm prej 19.99 € 24/HMos shpenzoni më tepër Rent A car ” Dardania ” gjithmonë zgjedhja më e mirë #Veturat tona i plotesojn deshirat tuaja#Te sigurta per ju dhe familjet tuaja#24 Ore Assistenc , Free kmm#Gjithmone sherbimet me te mira per ju#Nxitoni dhe rezervoni nese deshironi te kurseni dhe ti kaloni pushimet tuaja sa me mire#Ju garantojmë cilësi dhe siguri. Info dhe rezervime +38345880888 / 045880888#Golf 4 TDI 1.9 diesel#Golf 4 TDI 1.9 Automatik Diesel#Golf 5 Plus 1.9 diesel#Golf 6 TDI 2.0 trendline#Golf 7 Automatik#Audi A4 TDI#Mazda 6 2.0#Bmw X5#BMW X6#Bmw 530d#Bmw 320#Mercedes Benz c220 #Mercedes A170#Mercedes #Skoda #Golf 5#Tiguan#Mercedes S 2016#Golf 7 GTD#Golf 6 GTD#Audi A6 2016