€5 800 €5 500

jetta full

Detajet e makinës
Gjendja Të përdorura
Lloji Hatchback
Marka VW Volkswagen
Modeli Jetta
Kilometrazha 130 000
Lloji i karburantit LPG
Targa Shqiptare
Motorri N/A
Viti 2005
Transmetimi Automatik
Gomat N/A
Ngjyra e jashtme E zezë
Ngjyra e brendshme N/A

benzin – gas .motor me zinzhir .imjati gazit me 3 vjet garanci . super ekonomike dhe e shpejt 5 mij lek ben 100 km .dokumeta deri ne fund vitit .baxha .clima. sedile me ngroje. komanda ne timon . te gjitha sherbimet e bera pa asnje difekt . mundesi blerje me keste mujore 0672222424