€21 000

2017 VW Volkswagen Golf Automatik Benzin

Detajet e makinës
Gjendja Të përdorura
Lloji Sport
Marka VW Volkswagen
Modeli Golf
Kilometrazha 45 000
Lloji i karburantit Benzin
Targa Shqiptare
Motorri 2.0
Viti 2017
Transmetimi Automatik
Gomat AWD
Ngjyra e jashtme E bardhë
Ngjyra e brendshme E zezë
Karakteristika
 • Kondicioner
 • Sistem i navigimit GPS
 • Kontroll shpejtësie
 • Telefon automjeti
 • Mbyllje qendrore
 • Raft drejtues
 • AM / FM Stereo
 • Paisje zëri/ Kasetofon
 • CD (një disk)
 • CD (më tepër disqe)
 • MP3 (një disk)
 • DVD sistem
 • Airbag për shoferin
 • Airbag për pasagjerin
 • Airbag anësor
 • Alarm
 • Dritat e mjegullës
 • Sistem antibllokues (ABS)
 • Fob kyç / Keyless entry
 • Sendilje me rregullim elektrik
 • Sendilje sportive
 • Dritare elektonike
 • Dritare të ngjyrosura
 • Fshirëse e dritares së pasme
 • Paisje shkrirëse në dritaren e pasme
 • Sendilje e rreshtit të tretë
 • Çati panoramike /Moonroof-Sunroof
 • Rrota aliazhi

Shitet Volkswagen Golf 7 GTI
-Vit Prodhimi 2017
-Motor 2.0 benzin/turbo 300hp
-Km 45.000
-Touch Screen, Navi, Kamer parkimi
-Start & Stop engine
-Key less go (ndizet me celes ne distace)
-Komando ne timon/ kamjo automatike 7G DSG
-Klima tronic
-Goma te reja/ Disqe Sport 19 nga fabrika
-Xhama te zinj/ 5 vite licensim
-Pasqyera elektirike/sensore
-Feneret xenox
-Tavan xhami
-Tapiceri cope/sport
– Gjendje perfecte motorike dhe xhenerike
-Full option
-Dokumentacioni rinovohet ne Janare 2021
Cmimi i diskutueshem- 21.000 euro
Cel: 0693321543
Cel: 0674897814